Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz -vitya- #10 üzenetére

    Köszönöm az újabb videót!
    A hang már jobb, ha tovább lehetne erősíteni a beszédsáv hangerejét, miközben a csata zajaié csökkenne, akkor tökéletessé válna. :R

    A távolságmérőknél sokáig a nem teleszkópos a nyerő, legalább is a kikötőben, amikor az ágyúra viszem a nyilat, akkor ott jobb találati százalékokat kap a másik távmérő - jellemzően a korai időszakban, amikor még az ágyúk sem fejlettek.
    A szárny-(elsődleges)fegyverek alkalmazását kerülni szoktam, mert halott súlynak érzem őket a kihasználhatatlanságuk okán - inkább csak egy, középen és az lefedi mindkét oldalt. Az így megtakarított súlyt meg a másodlagosok kalibernövelésére, vagy a páncélzat megerősítésére költöm - a korai hajóknál vannak ezekkel gondjaim a kisebb súlyhatárok miatt.
    A lőszereken is sokat tűnődök, hogy melyik kombináció is volna a nyerő, de általában az átütésnövelés/lepattanás-csökkentés/pontosság körül forog a világ - főként a korai időszakokban.
    Lehet, hogy szívás, de 1890-ben szoktam elkezdeni, mert így ~1910-ig lehetnek feljavítható alaphajók, amiket nem kell egyből kidobni az újabb széria megjelenésével és nem kell lezsibbadnom a gép által összetákolt, majdnem használhatatlan förmedvények láttán.

    Mostanság jöttem rá, hogyha "védekezésre" állítom a hajókat a háborúk idején, akkor nem akarják egyesével elhagyni a kikötőt - oly lelkesen, mint enélkül - és így nem kínálkoznak föl potya célpontként az ellenfélnek az ilyenkor biztosra vehető, számukra egyenlőtlen küzdelmekben.

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák