Új hozzászólás Aktív témák

  • dannyl

    addikt

    válasz PuMbA #535 üzenetére

    Hogy 70 vagy 140 az nálam is kb. mindegy kategória. G-sync megoldja úgy is, hogy folyamatos legyen. Sőt, a CP2077-et 45-50 közöttivel vittem végig, persze nem örömömben :D Én mondjuk mindig csak single-ben játszom, semmi netes akármi, arra nincs időm se meg energiám se. De ez is én vagyok csak. Akik meg CS:GO-znak, azoknak meg 300 FPS is kevés :DDD Szóval tényleg nem lehet ezt általánosan leírni, hogy mi az ami kell. Anno a GTA5-tel kapcsolatban volt egy vitám itt a fórumon egy sráccal, aki állította, hogy nála nagyon szépen fut a játék, de az enyémhez képest mondjuk fele annyira erős gépe se volt, pedig az enyém se volt erőmű. Mókoltam épp, hogy mit vegyek még lejjebb, de nézzen is ki jól. Erre jött a srác... Töltött fel videót is :DDD Na, hát a GTA5 az kb. GTA3 kinézettel, még árnyékok se voltak, 15-17 FPS, boooorzalom :D És ő állította, hogy ez jó, és szép, és nem érdekli, hogy nincs növényzet stb, és 100%-ra kitolta ÍGY. Szóval megint csak visszakanyarodva: kinek mi az ingerküszöb :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák