Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz - = Zk = - #172 üzenetére

    passz. 1.6millio nezojuk volt tegnap ota, kb ket es felszerese gamer nexusnak es jayznek.

    steam adattabla is van: [link] 3060 / 2070 alatt RT felejtos (bar igazabol 2080ti/3070 alatt), ez alapjan kb latod a szazalekokat.

    AMD 4Kban RT alatt xel a 4070TIvel. a 7900XT kb 3090 szinten van

    b.: a tomeg szerintem azert erdekes, latszik, hogy erdemes e berakni a featuret a fejlesztoknek.

    Szval nem azt akarom hogy egy Infuencer mondja meg kell e nekem RT vagy nem.
    errol szo nincs. viszont egy jo indikator, mert egy dev studio egy adott featuret akkor rak be egy jatekba, ha motivalhato (erdekli a jatekosbazist), vagy ha egyuttmukodes kereteben kerul be.

    foleg szimulatoroztam (nincs), VReztem (nincs) es meg volt a Cyberpunk2077 amiben jo lenne. jo lenne, ha az 1440p ~ultra szinthez amin jatszok nem kene egy 3080/7900XT ugy, hogy RT nelkul a lassan negy eves 5700XTm pontosan ezt tudja, es grafikaban tenyleg alig van kulonbseg. van, de nem annyi, hogy most rohanjak 1100 euroert 7900XTt venni, meg akkor mar 150er blokkot, mert az NV alternativa a hasznalt 3090 lenne ha megcsipnem 800 euroert: alatta nem eri meg valtani, 4090 meg nekem draga.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák