Új hozzászólás Aktív témák

  • rigo88

    aktív tag

    válasz sh4d0w #7198 üzenetére

    ubuntu support chatszobába (chat.freenode.com #ubuntu és #ubuntu+1 szobák) írták, hogy "a 12.10 server telepítő annyiban különbözik a desktop telepítőtől, hogy nincs desktop és lehet a minimal-t választani." nekem linux núbként ezt alapul kellett vennem.
    pont hogy desktop nélküli minimal rendszerre volt szükségem, ezért kerestem azt a megoldást, aminél nem kell minden telepítéskor letölteni csillió csomagot, mivel amire kimatekozom hogy melyik az a minimal installáció (az xbmc-s htpc-mhez) ami nekem kell elég sokáig tartott. konkrétan egy 20-30 újratelepítés (nemröhög :D) és gondoltam 20-30x letölteni minden telepítéskor a "core systemet" nem buli inkább cd-ről telepítem a rencert.

    visszakanyarodva az eredeti témára, szerintem a sshd az a desktop és a server verzióban is ugyanaz tehát a beállítások is ugyanazok, tehát ha régebben jó volt most is jónak kéne lennie a kapcsolatnak.

    a probléma tehát fennáll, holnap melóba tesztelem rendesen, de azt hiszem nem múlt el, mitől múlt volna.

    nehéz pontosan leírni a hibajelenséget, de remélem érthetően fogalmaztam meg az első postban. :)

    Dirr

Új hozzászólás Aktív témák