Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Syl #31000 üzenetére

    Ja, volt smile is? :D

    Nem a te hsz-ed akasztott ki (most kivételesen), de a kollégával való párbeszédből leszűrtem, amit leszűrtem.
    Mivel én minden hsz-t elolvastam eddig és úgy láttam, más is kiakasztotta már sikertelenség esetén, így betudom annak, hogy nem bírja a kudarcot és mivel nem érti az adott választ, így a válaszadónak ugrik, hogy az nem érti, mit akar ő!

    Erről egyébként a válaszadó tehet, ha a kérdező nem érti az egyébként használható választ? Nekem már sok esetben úgy jön le a dolog. Sajnos én ilyen válaszokat tudok adni laikusként, de ha én lennék kezdő, a kevés válasz között az ilyeneket is meg tudnám becsülni. Egy idő után megunod, ha segíteni akarsz és csak negatív visszajelzések vannak. Ott a jól összeszedett és igen részletes Téma összefoglaló és a milliónyi hsz, amikben ott vannak a válaszok. Olvasgatlak benneteket továbbra is, mert mindenből képes vagyok okulni ill. akár tanulni is. Az ilyen esetekből főleg. :)

    Qrva erős nyomatékkal hozzátenném még, hogy aki itt segíteni próbál, az nem egy jól fizető 7/24 support munkatársa! Azon számon lehet kérni bármit! Ezt se neked írtam, csak eszembe jutott, mert árnyalhatja a képet talán.......

    Akinek gondja van a stílusommal, jelentheti a moderátornak jelentem topikban. Megvolt ez a topik is topikgazda nélkül sokáig....

    https://prohardver.hu/tema/ubuntu_linux_2/index.html
    Téma összefoglaló, ha valaki nem képes önállóan megtalálni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák