Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Zirowe #6484 üzenetére

    Viszont érdekesség, hogy amit egyszer használatba vesz, swap mennyiséget, azt már utána nem nagyon szabadítja fel, hiába csökken vissza a terhelés, akár nullára is! Volt már olyan, amikor próbaképpen is, betöltöttem rengeteg 4-500 darab torrentet, amiből nagyon sok futott is egy időben! Már számot nem mondok, mert nem emlékszem mennyi, és nem akarok hazudni, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy mondjuk ez az x torrent lefoglalt 120MB-ot a swap-ből, de ezt már hiába állítottam le utána, a free parancs ugyanazt a 120MB swap használatot mutatja, vagy esetleg néhány MB-al csökken csak! Nullára csak úgy redukálható, ha reboot-olom a routert, vagy ki/be kapcsolom a swap-et!

    Jelenleg is "csak" 210 torrent körül van a kliensben, 0 letöltés, 14 seed, többi inaktív, és így kaptam a fentebb bemásolt free eredményt! Tehát ez a 70MB használat "sem most keletkezett", ez csak úgy megmaradt régebbről, amikor gondolom betoltam neki 20-30 letöltést egyszerre! Akkor kiírt oda valamit, és az azóta benne van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák