Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz arty #11416 üzenetére

    a statikus dhcp beallitasok utani rezet (tudom, h nem kellett volna, de tesztelni akartam, h minden megkapja-e a jo cimet) után sose jött be többé a luci ... ssh-n még elértem, wgettel lekaptam egy webrevert (vágott) fw-t és az mtd -r write firmwaremeve.bin firmware parancsal fellőttem a gyári fw-t (régebbit, abból volt csak vágott és mindig ezzel álltam vissza gyárira...)

    a flash, majd a reboot után már nem éledt a router.... (csak a power led ég)

    ekkor a tftps metódussal (volt fent 2014es gyári fw már, szerencsére... bővebben itt is le volt írva hogyan: #10893 ) sikeresen rávettem a routert h leszippantsa a webrevert fw-t - ISMÉT.... de hiába, semmi. nemtom nem flasheli be vagy nem szedte le jól.... :/

    próbáltam kétségbeesésemben vágott ddwrtt, owrtt, stb... meg ujra és ujra a webrevertet... de szerintem a tftps letöltés után nem flashel a router :( nem látom, h csinálna valamit.

    gari?

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák