Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tapsi #538 üzenetére

    Nem konkrétan a kólára értve, hanem úgy összességében arra hogy rengeteg olyan dologra költ havi szinten amire amúgy semmi szüksége nem lenne. Ezeknél a csalogatószó hogy alapból nem drága vagy épp valami kihagyhatatlan akcióban kapható, de ugye sok kicsi alapon összeeadódik és ez havi szinten már egy jóval komolyabb kiadást jelent. Itt 2e ft, ott 5e ft, aztán megint 5, meg egy 20-as mert épp "jóárban" volt, meg még 4 stb... És ezek közül sok olyan ami előfizetéses rendszerben minden hónapban jelentkezik.
    Konkrét példákat említve olyan élelmiszert vett meg amit kidobott, olyan ruhát/cipőt stb, vett meg amit egyszer felvett, a huszadik streaming szolgáltatásra is előfizet mert belépéskor akciós, nem kéne cserélni valamit, de már hitelre elhozhatna egy újat, meg kéne csináltatni valamit de kivár addig míg teljesen tönkremegy és drágább a csináltatása vagy eleve új kell helyette, tippmix, sorsjegy stb. Ezeket is holnapig lehetne sorolni.
    Leegyszerűsítve ott a pénz még a kezében és egyszerűen muszáj valamire elköltenie...

    Ezt a lakás dolgot meg nem tudom honnan vettétek, mert én egyszer sem említettem hogy ebből saját lakást fog tudni venni az ember, pusztán azt hogy simán meg fog tudni élni hónapról-hónapra, esetleg lesz némi félrerakott pénze is (nyilván nem ingatlan nagyságokban) és nem kell attól fosnia másfél héttel fizu előtt hogy ha nem jön a tippmix szelvény akkor fingja sincs hogy miből fog kenyeret venni...

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák