Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz petakpa1 #343 üzenetére

    Ne vidd Te azt a klímát sehova!
    Úgy hűt az, ahogyan kell. Az én corollám négy éves, és már újkorában is így működött, meg most is. Egyszerűen arról van szó, hogy 35 fok van, nem 25. A toyota ilyenkor ilyen. Meglátod, ha lehűl a levegő 30 fok alá, ismét elégedett leszel.
    Menj csak Dubrovnikba.
    A szűrőt viszont érdemes minden évben szigorúan újra cserélni. A bacik miatt. Magad is kicserélheted - a kesztyűtartó mögött van, de én nem xarakodok vele, a szervíz gyorsan és olcsón kicseréli. (Vannak ezek a klímatisztító spay-k. Azzal a járatokat illik tisztítani, nem a szűrőt.)
    Más:
    Ha alapos szakember nyúl a klímaberendezésedhez, az munkadíjat is alaposan fog kérni. Ha viszont olcsón megszámítják, nna, onnantól kezdve fog csak igazán meggyűlni a bajod a klímáddal.
    Megint más:
    Ha egy klímából elszökik a nyomás, akkor az autópályán se lesz nyomás. Persze, igazad van abban, hogy a fordulat magasabb, de akkor már autópályán sem fog lefagyni a lábad. (azt egyébként én is nehezményezem, hogy valahogy úgy pörgeti lent a levegőt, hogy fáj a bokámnak)
    S mégvalamit:
    Télen is érdemes havonta tíz másodpercre bekapcsolni a klímát, hogy a szimeringek ne tudjanak kiszáradni, kifáradni.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák