Új hozzászólás Aktív témák

  • NÓPARA

    aktív tag

    válasz mr_ricsi #9288 üzenetére

    Helló!

    Megint csak reagálok kicsit amit írtál. Remélem olvasod azt is amiket írtam mert már szégyenlem ismételni magam. Te írtad a "riogatást" de lehetne fenyegetésnek is venni ezt a szót. Én nem annak veszem de írtam mivel fizikai behatást nem tettem mert tudtam hogy gyári új gép és még akkor volt 3 nap csere gari és akkor szóltam vagyis a nejem szólt nekik telón. Na ekkor jött nekik az az ötlet hogy küldenek futárt és bevizsgálják a gépet. Ezért 5000ft kértek volna de azt nem tudom ott mit csináltak volna vele és azt mondhatták volna hogy okés a gép és már jött volna csekk. Mivel én nem láttam milyen a ram benne így nyugodtan cserélhették volna és már jó is talán.Mivel a dobozra is fliccel volt írva hogy 6 így Te most mit gondolsz? Szóval ott én lettem volna a hunyó mert pénz nélkül nem úsztam volna meg.Na de még annyit hogy felhívtam utólag a TOSHOBA Centert is és kicsit csodálkozva nézett a centeres mikor meséltem neki. Ekkor már a gép fel volt adva a postán. Köszönöm a megértésed. :R

    SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

Új hozzászólás Aktív témák