Aktív témák

  • kamunick_00

    csendes tag

    válasz Füge007 #14 üzenetére

    Nem sikerül?

    Ebben az a furcsa, hogy ez nem olyan, hogy látod, hogy nem megy. Szereted, megint feljön ilyen dolog miatt probléma, megint megoldjuk és megyek tönkre. Óráról órára.

    Én 10* annyit adok neki mint ő nekem, és tisztában van vele. De ígéretet tettem. A kapcsolatunk elején elmondta, majd egy kicsit később is. Ő ilyen, próbál megváltozni. Akkor maradjak vele ha elfogadom. Gondolkodás nélkül egyértelmű volt. Sokat sír, mert rájön, hogy miket tesz. Mondom, neki, hogy kedvesem, ezt valamelyik ismerősödnek megemlíted, hogy miket mondasz és teszel velem, el sem hiszi, hogy ekkora hülyeséget csinálsz. Én vagyok az egyetlen aki megvéd és vigyáz rád és igazán szeret és ezt kapom. Mondtam neki tegnap este. Ne rontsd el az életed.

    Hét elején mikor először felmerült a szakítás utánna átgondoltam pár dolgot. Édesanyámmal még sosem beszéltem ilyenről, de most elmondtam neki, mivel a vele való huzavona miatt egy óráról hiányzás következtében úgy nézett ki egy évet csúszik az egyetem. Azt mondta: Ezt neked soha nem fogja megköszönni senki. Igaza van. Átgondoltam a dolgokat.

    A párommal másnap délután leültünk beszélni. Ő elég független természet amúgy, és valamennyire megkötöm azzal, hogy igénylem, hogy sokat legyünk együtt. Mondtam neki, hogy mostantól többet leszünk külön valamennyivel, és más "engedményeket" tettem amik számomra másesetben alapfeltételei egy kapcsolatnak, de most engedtem. Megígérte, hogy ilyen nem lesz többet és nagyon köszöni. Egy hét sem telt el. Ezeket elmondtam neki tegnap este, és mondta, hogy mekkora hülye volt meg minden. Megbeszéltük megint. Mondtam neki, hogy amit hét elején mondtam az előbbre viszi majd a kapcsolatot, adjunk a dolgoknak időt.

    Ő mondta, hogy szüneteltessük, át kéne gondolnia néhány dolgot. Nem adtam neki időt. Nem tudok adni, mert meghalnék ha nem lenne. Nem adhatok mert ami miatt időt kér az a saját maga által gyártott bebeszélt műproblémák.

    Megígérte, hogy több ilyen nem lesz

    Eléggé olyan mellette lenni, hogy nem vagy biztos benne, hogy holnap együtt leszel e még. Én hétfőn este rájöttem, megbízhatok benne. Kedden szakítani akart. Bízok benne, mondtam neki. De most utoljára.

Aktív témák