Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadonka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új vagyok még a division világában, fps-t azonban már sok éve tolok.
    Jelenleg egy 12-es szintű karim van, kérdésem az lenne, hogy van e valami kimondott játékos kereső fórum vagy app? Coop-ra keresek társat/társakat kizárólag. Tehát sztori, szabad kószálás, és a survival pve része. A DZ-t egyenlőre nagy ívben kerülöm. Nálam 2x magasabb szintű poénból leszed a gecibe a pálya másik végéről a számára értéktelen lootért. Persze megvárja amíg minden npcvel végzek és az utsó pillanatban lő hátba. Szóval ezek miatt a csírák miatt a DZ-ba nem mennék egyenlőre. Nem tudom számít e, mennyire cross platform de xbox1-on játszom.

    Szerintem a pvp része ennek a játéknak el lett fuserálva amúgy. Minden normális esetben van pve és van pvp. Akit a pvp érdekel az megy oda akit a pve az meg oda. A kettő többnyire nincs összemosva. Itt össze van és ez szerintem nagy hiba. Akit a pvp érdekel annak rohadt zavaró lehet, hogy a rohadt erős npc-k a legváratlanabb pillanatban zavarnak bele a képbe. Akit a pve érdekel és grindelni megy a dz-be őt meg az foga rohadtul frusztrálni, hogy másik player hátbalövi. Szerintem ez nincs így jól. A szabad kószálás közben is találkoztam olyannal, hogy üres sikátorba bemegyek ládanyitás és mellém spawnol egy tucat mob! Ez is egy nagy geci dolog, minden open world játékban a spawn pontok inaktívak amíg ott játékos tartózkodik. Itt ez sem így van. Szóval azért még most is vannak jócskán gondok a játékkal.

    Köszi ha valaki válaszol! :)

    [ Szerkesztve ]

    Dedicated kernel developer

  • vadonka

    csendes tag

    válasz HKorn #31636 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ! Fel is vettelek Archanfel80HUN néven.

    Dedicated kernel developer

Új hozzászólás Aktív témák