Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [hun] warhea

    tag

    válasz utomi #16024 üzenetére

    ne haragudj, nem mosdattam senkit. en csak ezt a tipikus peldajat nem szeretem az eszetlen hulyesegnek. a nyakamat rateszem, hogy elkuldte a kepet, de RECSKA nevvel, pedig jatekban ugye nem is az a neve. plusz melle a kepen nem is latszik ki az. igy igazabol ot kerlekszepen a rosszindulat vezerelte es nem az, hogy egy csalot nyugovora kuldjon hanem "vilagitsuk at a masik 4et" :D amivel racseszett mert a teambol mindenki tiszta volt azon kivul aki a kepet csinalta :)

    Ha reportolni akarnank elmondom a ph-s kozosseg jo nagy szazalekat lehetne :) ezek teljesen egyertelmuek ki mit csinalt, megsem kovezitek meg oket. (kovizzatok. igy helyesebb) legalabb ertekelnetek, hogy bevallalta es ugy rakta fel a kepet. 8an voltunk ott tudta, hogy a 8bol 5 legalabb eliteli a csalast de nem kamuzott, nem szarozott. az oszinteseg becsulendo.

    Hunner:
    Nincs is bajom a report ellen, szamtalan cheatert riportoltam en is es szerintem pont Te vagy az egyik ember a sok kozul aki tudja, mennyire fontos szamomra a tiszta jatekmenet. DE.

    Van egy ember aki bevallalja azt megkovezzuk es a maradek 30 lapit a fuben? Nincs kimondva de mindenki tudja kikrol van szo. Jo kovimester lehet nem tudja, de aki aktivan jatszik a kozosseggel az tudja. :) Te reportoltal barkit is kozuluk? Elmondtad a velemenyed, hogy ezt igy nem kellene, en is meg mindenki. Pedig ok rpmhack teleport radar esatobbi szarokat tolnak nem holmi torpefetissel rendelkeznek.

    Pedig van aki azert nem rak fel screent mert igy nezne ki:

    szamomra ez a csit leginkabb:)

    mindezt pedig fuggetlenul azert mondom, hogy a mieink-e vagy sem. :)

    [ Szerkesztve ]

    [ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

Új hozzászólás Aktív témák