Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz arnikusz #50641 üzenetére

    De lassan már utána dobják az embernek az SP-t, ennyi belefér, hogy ha valaki azt is meg akarja szerezni, akkor fizessen érte, nem utolsó sorban tök jó DLC-k vannak az SP-ben.
    8 EUR most az SP, a Mekiben többet el lehet verni fél óra alatt, hogy jól lakjon az ember...

    Amúgy meg teljesen meglepődtem, mert pl Destiny 2, ha nem veszed meg (az amúgy eléggé drága kiegeket) akkor gyakorlatilag nem tudsz endgame-t játszani, mert nem tudsz eljutni arra a szintre.
    Ehhez képest itt max néhány achi, meg a játékélmény marad ki ha nem veszed meg az SP-t, de endgame (DZ, farmolgatás, legendások) az mind mehet, és lehet fullos szetted mindenből.
    Ehhez képest a Division 2-ben meg bejelentették, hogy első évben 3 INGYENES DLC lesz... :Y
    Nem tudom mit fognak adni az SP mellé, hogy érdemes legyen megvenni, de első nekifutásra Goldban gondolkoztam azonnal, de kivárom, hogy mi lesz a vége.

    Másrészt meg legyen már benne olyan, amiért "meg is kell küzdeni" ne már, hogy minden bannolt csíter is 300 ponttal megszerezze az összes shieldet egy új accounttal.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák