Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabee86

    senior tag

    Tegnap egyik ismerősöm meghívott DZ-ni. Egy 10 perc után feltette az egyikőjük a kérdést, nem akarunk Rogue ügynökök lenni? A másik két bajtárs némi gondolkodás után mondta, hogy miért is ne. Én kicsit húztam a számat de belementem. Az volt a terv, hogy elérjük a manhunt szintet, felmászunk az egyik kijárat melletti tetőre és ott húzzuk ki. Ezzel szemben "csak" négyes szintet értünk el, nem akart minket levadászni senki. Ellenben pont mikor letelt az idő, összefutottunk hasonló beállítású játékosokkal, levadásztak minket, majd elérték az 5-ös szintet. Elkezdődött az üldözés. Sikerült levadászni mindet. Volt egy kis adrenalin és dobott is a játékélményen. Majd mi is sikeresen elértük az 5-ös szintet, és sikeresen túl is éltük. Az én véleményem az, hogy amikor belépsz Dz-be akkor elfogadod azt, hogy a rajtad kívüli 23 ember bármit megtehet. Nekem is volt, hogy mielőtt feltettem volna a helikopterre a cuccokat aljasul levadásztak. Ilyen az élet. El kell fogadni. A csalók az egy másik tészta. Jelenteni kell őket. A DZ-ben nincs olyan, hogy tisztességtelen. De ez csak az én véleményem. Amikor meglátom a térképen, hogy Rogue ügynökök közelednek felém akkor inkább nem hívok helikoptert. Inkább kivárok. A lootok megvárnak.

Új hozzászólás Aktív témák