Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz cyberkind #17422 üzenetére

    Abszolút nem kompetens, ami a kérdést illeti, hogy mennyit játszom vele, illetve az sem, hogy olvastam e. Önmagában az sem biztos, hogy a sori története, hűen követni fogja, a könyvek és/vagy a játék eseményeit.
    Itt egy még el nem készült sorozatot írtatok le, az egyik szereplő etnikai hovatartozása miatt, mivel az nem egyezik, a könyvekben/játékban foglaltakkal.
    Én erre reagáltam, azzal együtt, hogy tisztában vagyok Ciri, az eredeti történetbeli származásával. És mindezek figyelembevételével, továbbra is tartom az álláspontom.

    szerk:
    De felesleges újra ezeket a köröket lefutni. Mindent leírtam ezzel kapcsolatban fentebb.

    Stefi76
    "Mert alapból azt feltételezzük, hogy mindenki rasszista, intoleráns és ezáltal rossz ember, akiket nevelni kell."
    Ilyet sehol nem állítottam.

    "És ezt tegyük meg mindenben és mindenhol úgy, hogy a valóságot eltorzítjuk, kibelezzük, megtapossuk és új értelmet adunk neki ezáltal az ideológia által."
    Erre pedig kértelek, hogy említs példákat, egészen pontosan 2x, az elmúlt órában. nem tetted, és véleményem szerint, nem is fogsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák