Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz Dendytv #9559 üzenetére

    Az a baj, hogy ha leírnám a megoldást, akkor egy elég nagy spoiler lenne, max annyit segítek, hogy Keira szálát vidd, amit az első közös külditek után ad, ott majd előkerül a feleség, de nem akarom lelőni a poént, hogy ki az. :D

    Kicsit más téma, de kb 8 órát beletettem a DLC-be, és hát azt kell mondjam nem tudnak hibázni a CD Projektesek: :D
    A legnagyobb " hiba " ami volt, az az, hogy egy nagyobb harc után kicsit macerás volt egyenként lootolni vagy 40-et. :D

    Fő szálat msot félbe hagytam mert jött az üzenet, hogy pár mellékküldi elérhetetlen lesz egy fő küldi után, szóval most a mellékküldikkel foglalkozok kicsit.

    Macska set-et nekiálltam összerakni, pontosabban felfejlesztettem maxra, a baj csak hogy a fegyverek nincsenek meg a régebbiek, meg persze alapanyagot sem találok pont ami kéne az alaptól egyenként legyártani őket. :D

    Fő szálon haladva amúgy nagyon gyors a fejlődés, legalábbis 39-ről indulva 47-re jutottam mire a lányokért kéne menni kiszabadítani őket, csak ugye itt jön az üzi, hogy pár mellék nem lesz elérhető ezután

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák