Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz donki #2994 üzenetére

    Sajnálom, ha nem bírod a magyart. :((( +1x: amit javítgatnak, bővítgetnek, az NEM KÉSZ.
    Persze, windowst se kellene félkészen kiadni, aztán javítás helyett újat. Valahogy a DOS-szal semmi problémám nem volt anno.
    Hogy jön ide a másik dolog? Teljesen természetes, hogy hibáznak, javítsák ki. Szerinted hány tré program lenne, ha a létrehozóiknak ott kellene ülniük a használhatatlan játékok miatt dühöngő játékosok mellett? Nyilván jóval kevesebb klaviatúrát dobnának ki. :DDD Nem véletlenül voltak régen béta tesztelők, mármint nem a maiak, akiket nem is érdekel a program, ezért aztán nem is szúrják ki a hibáikat.

    vegitossj7: Hát azért a GTA4 elég gáz lett. Mindenesetre nagyon jónak kell lennie egy játéknak a hibáival együtt, hogy külső nézetes létére megvegyem. Amúgy mennyit fizet a CDPR, hogy egeret kell cserélnem az lqrt irányításuk miatt (nem kevés pénzért), ha nem akarok lépten-nyomon meghalni? :F A déllidércre pl. nem tudtam bombát dobni, az oldalazást tök hiába nyomtam, nem is védekezett, csak átszállt rajtam a szellem, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák