Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Lenry #17550 üzenetére

    Köszi :R

    Érdekes hogy a vártoronyban nem ugyanazt a párbeszédeket lehet lebeszélni, mint amikor megjárod a mesevilágot, de még ha meg is járod a mesevilágot és a szalag megmenti Syannat, azt mondja a vártoronyban ha lehetősége adódna rá akkor valószínűleg megölné húgát.. csak aztán tudunk hatni rá a nevelőnős, meg a gyerekek voltatok még sztorival. Ilyen körülmények között nem tudom hogyan békülhettek ki, hacsak ideiglenesen nem ott abban a pillanatban.
    Számomra nem egy boldog vég ez, és Detlaffot meg kellett ölni, aki nagyon át lett verve.

    A tragikus befejezéssel egyetértek (Toussaint meg tényleg katasztrófa lett), viszont szerintem Syanna halála nem feltétlenül rossz.. hiszen végül is ő idézte elő a város mészárlását, és akarta megölni a hercegnőt.

    Mindenesetre rohadtul élveztem minden pillanatát, remek DLC volt ez is (simán jobb mint egy random játék), a mesevilág meg tényleg fantasztikus -és sokszor humoros- volt :K hihetetlen milyen tartalmakat hozzá tudtak tenni mindkét DLC-vel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák