Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    Alapjáték végére értem én is kerek 100 óra lvl 36.

    Ciri Witcher lett.
    Sikeresen megszívattam magam :D mikor a császárral közölte, hogy Ciri meghalt..... na szupi neki álltam kutatni vajon mi lehetett a baj. Nem mentünk el a lovász gyerek sírjához, varázslónőkkel nem egyedül beszélt... biztos ami biztos visszamegyünk Kaer Morhen-ig.... hoppá nincs mentés, csak a ködsziget elején.... na szép elkezdtem újra játszani onnét, majd 1 óra múlva, mondom futok még egy kört hátha a toronynál mást beszélek vele akkor meggondolja magát :)
    hát nem... na jó elmegyek a helyőrségre, erre mikor átadják a kardot és a feliratnál "zireael" :Y :C :C na akkor már tudtam, hogy valami turpisság lesz a dologban.

    Számítottam, rá hogy a béka kemény lesz.... de ennyire??? Eddig a legnehezebben játszottam lvl kb20-tól ellenség felkonvertálás is be volt kapcsolva, de főszörnyek is max ittam egy főzetet ritkán egy olaj a kardra semmi extra.... csapat folytólidérc/ farkasnál még szépen ugra bugrával megoldva. Itt viszont kemény már a játék, 2/4 -es nehézségen megyek csak békánál meg olgierd-nél is könnyűre kellett levenni mert karcolni se bírtam őket :/
    Lvl 30+ -tól van értelme a plusz skill pontoknak? Mert 12 hely van, hiába veszek meg valamit nem tudom berakni csak ha kiveszek valamit helyette.... :F

Új hozzászólás Aktív témák