Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Abu85 #997 üzenetére

    Köszi a választ így utólag, közben már bevetésen is volt a dolog. Alapvetően nem a magok száma volt az ami érdekelt, szerintem az esetek 98%-ban ma is elég két mag. Az viszont már nagyon nem mindegy, hogy egy e6320 alapon vagy egy e8500 húzva az a két mag, vagy akár innen is felfele :D

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • Landon

    őstag

    válasz Abu85 #997 üzenetére

    Arrol tudsz valamit, hogy elerheto e normalis CF a jatek alatt? Vagy hiaba is varjuk a holnapi CAP-et, felesleges... ? A precedensekbol kiindulva valamit ugy is tuti elszabnak a CAP-el es meg szarabb lesz mint eddig aztan majd kb Januari driverben megoldodik a dolog... Kb valami hasonlo varhato vagy van esely ra hogy ezuttal kepes lesz valamit alkotni az AMD? Nem tudom a jatek motorja mit enged es mit nem.
    Eleve azt nem ertem hogy mi a feneert nen lehet a fejlesztoknek maguknak bekalkulalni a CF-et. Ok rendben meg mindig niche de akkor is minden honapban ettol hangos minden forum hogy ez nem megy CF-be meg az nem megy CF-be, azert ha lassan is de talan egyre tobben kiserleteznek a dologgal, akkor meg miert nem lehet alapbol tamogatotta tenni? Vagy ugy gondoljak, hogy majd az AMD/nV ugy is meg kell hogy oldja? Pff...
    A masik amitol tartok, hogy ok lesz profil meg talan segit is de olyankor szokott jonni a mikro lag es egyeb finomsag...:(

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák