Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Kódos #20700 üzenetére

    Tízezrek (beleértve magam is) játszották végig hibátlanul még az első official patch előtt, és kis részük akadt olyan hibába ami miatt szót lehetne emelni, nem ideszámítva a közismert glitcheket. A mai napig unoff vackok nélkül tolom, igaz, nem nincs is ENB, SKSE meg ilyesmik, ellenben kifejlesztettem rajta két modot, revideáltam vele vagy nyolcat, volt köztük nagy is. Ez az egyik oldala.
    A másik meg az, hogy minden, pl. Esbern-szerű bug benne környezetfüggő, vagyis ha végigviszi 10ből 7 ember jól, és háromnál beszarik Esbern hangja, azért nem feltétlenül a Beth hibás. Ha összeborul, vagy eltűnik összekavarodik valami, annak 80%a savegame bug.
    Mindkét oldalt persze lehet úgy érteni, hogy "azért jó nálam mert épp jók a körülmények", vs. "azért bugzik szét a jóskánál mert amolyanok a körülmények". Rettenetesen bonyolult ez az egész ahhoz hogy minden körülményre fel lehesen készíteni. Egy "élő", valamilyen szinten gondolkodó valami az egész, s onnan, hogy a játékban történnek dolgok, változik a világ, npck halnak meg, cselekednek, haladnak a questek, stbstb... már semmi sem állandó: két gépen játszod tökéletesen ugyanúgy, az első percben már más lesz a mentés tartalma. Vagy a játékélményből veszel el (kevesebb opció, kötöttebb szabadság), vagy alapoktól platformot váltanak (TESO). Magyarul ez a legjobb megoldás ilyen körülményekre. Én inkább csodálom őket hogy ilyen alapokból ezt, ennyi idő alatt összerakták. Fentieket nem bocsátanám meg egy lineáris, kötött valaminél (Crysis, COD stb), de itt igen. Én azt mondom, csinálja meg valaki ugyanezt jobban. Három lehetőség van: 1. kudarcot vall 2.mégrosszabb lesz, 3.akkora elmebeteg hogy 60 éves korára elkészül vele.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák