Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz kozi71 #16660 üzenetére

    Na ez király, meg is nézem majd!
    Már örökbe fogadtam egy lányt és egy fiút, a srácnak adtam egy zóld gyerek ruhát ajándékba, valahol láttam babát is, már bánom, hogy nem vettem meg korábban, most jól jönne a kis lánynak, de meg keresem!
    Mondjuk az örökbe fogadás is poén volt...
    Az árvaház életben maradt vezetője ( a fiatal lány, mert a vén banyát azt korábban megöltem, a kiszökött kis srác kérésére ), mikor meg kérdezte, hogy mi a foglalkozásom én meg azt válaszoltam, hogy a "Sárkányszülött", majdnem rohamot kapott!.. :DDD
    Miután a két gyereket kiválasztottam elindultam haza, csakhogy közben elfelejtettem, hogy melyik az én házam... :U
    Nem volt mit tenni, addig keringőztem a környéken, amíg egyszer csak megláttam a fiamat, haza is küldetem egyből, így őt követve lett meg a házam végre! :C

    (#16662) Tirexi: Thane lettem és meg is kaptam a testőrömet magam mellé, de sajna az egyik harcunkat ő nem élte túl, így testőr nélkül maradtam. Kár érte, mert nem nézett ki rosszul, de már mindegy... :(

    Ui.: Ha jól látom, te az a Tirexi lennél, akinek van az Youtube csatornája? Már egy ideje a követője vagyok, tetszenek a videóid, mostanában a GTA V-ös sorozatokat nézem, baromi jók! Szegény motorosok meg a tehenek is a múltkor..!
    Csak így tovább, a gyökerekkel meg a kommentekben ne foglalkozz, ha hülyék, akkor hülyék, ennyi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák