Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozi71

    senior tag

    válasz AthlonXP #16656 üzenetére

    Szintén ott ahol az árvaház van, van egy templom Mara áldása című nyakláncot kell kérned a papnőtől.
    Felveszed aztán elslattyogsz a kinézet bögyös macához, majd szóba elegyedsz vele. Ha szerencséd van akkor beleegyezik a dologba. Visszamész a papnőcihez, aki másnap hajnalra odarendel az esküvődre.
    Én már este ott voltam leültem a székre, aztán nyomtam egy T-t és reggel megjelent a NŐm. Semmi perc alatt meg volt a ceremónia. Aztán már a kégliben találod az asszonyt. Gyerekkel meg csak beszélni kell, közlöd vele ő a kiválasztott, másnapra ő is ott terem a házadban. Mindig mikor hazaérsz lejmolni fog valamit.
    Ruhát,aranyat, kisállatokat. A feleségnél meg vigyázz ha a testőröd a kiválasztott, még az esküvő előtt vedd el tőle a fegyvereit, és a páncélját mert minden eltűnik amit adtál neki, saját motyójában lesz utána már. Viszont kereskedni fog, szóval pénzt hoz a házhoz. ÉN esküvő előtt minden kereskedőnél láttam fakardot. Nem is értettem minek az. Aztán láttam gyerekjáték. Mondanom sem kell azóta sehol sem lehet kapni mióta házas ember lettem.

    A bérgyilkosos szolgálati lovam meg eltűnt. Vettem egy másikat az meg semmi perc alatt kimurdált. Nem viselik jól a hegyi túrákat a vásároltak.
    Hol lehet találni új páncélokhoz fekete lélekkövet? Most hegyekben áll a daedra szív de az meg már nem kell...

    [ Szerkesztve ]

    high tech, low life

  • genndy

    addikt

    válasz AthlonXP #16656 üzenetére

    Minden házhoz jár housecarl, Whiterunhoz éppen Lydia. Ott kell lennie a házban, nem is megy el hacsak te magaddal nem viszed. Gyerekeket egyébként ott lehet hagyni egyedül is, nem kóborolnak el (ha meg mégis történik velük valami, akkor az scriptelt, tök mindegy hogy van-e dada vagy nincs).
    Két dolog van: társ és házastárs. Társ lehet bármelyik housecarl, kocsmában felfogadható zsoldos, vagy ha valakivel jóban leszel mert segítesz neki, akkor ő is felajánlhatja (mágusegyetemen pl.). Ezek közül is el lehet venni némelyiket, meg vannak kimondottan "házastárs" karakterek. Házasodáshoz el kell menned Riftenbe, és az ottani paptól kérdezősködni, hogy mi is a menete. Amulett is kell rajtad legyen, különben nem jelenik meg a beszédlehetőségek között, de ez is már a pap után van, addig hiába van rajtad.

    Hopp, tényleg, jav.: housecarl nem a házhoz jár, hanem a thane ranghoz. Ahhoz segíteni kell az adott város lakóinak (kisebb küldik).

    [ Szerkesztve ]

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

  • Tirexi

    addikt

    válasz AthlonXP #16656 üzenetére

    Ha Thane leszel akkor kapsz magad mellé testőrt és ő mindig a házadban lesz. (ha csak el nem viszed)

    Házassági opció is van de előtt jó pár küldit meg kell csinálni. Utána csak egy nyaklánc a nyakba és mehet is a felkérés meg utána az esküvő. :D

    Azt nem tom, hogy kell-e valaki aki vigyáz a gyerkőcökre lehet hogy nem kell senki.

    (#16661) genndy:
    Fenébe mindig akkor postolsz amikor írok. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák