Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Montesantos #13921 üzenetére

    Ezt én is kérdezem!!! A Morro-team végleges magyarítását várjuk ki, vagy rakhatjuk fel már a Nexusra feltett verziót, mert az is már teljes értékű??? Válaszoljon már valakiiiiiiii..... :Y :DD

    A magyarításokról meg leginkább szubjektív vélemények lehetnek. Ne temessük a magyar szinkront és feliratot! Ha profi igényes csapat csinálja nagyon jó is az... Nyilván aki perfekt angol, annak mindegy, de ugyebár nem mindenki perfekt angol.. és még a jó angolosok közt is vannak, akik jobb szeretnek az anyanyelvükön játszani (pl szerénységem is ilyen; 90% értek mindent angolul, nem probléma ha angol egy játék de számomra rengeteget dob az élményen pozitív irányba egy honosítás)... a magyr szinkronok és feliratok szerintem egyáltalán nem olyan ócskák, mint Tirexi írta - nem tudom miért ilyen morci - kimondottan jók vagyunk, főleg szinkronban.. egy filmet tudnék sorolni ami min 2x jobb magyar szinkronnal, mint angolul, persze nyilván vannak ellenpéldák, ócska szinkronok is bőven... A Witcher első részét hoznám föl példának, szerintem zseniális lett magyar szinkronnal...!!!! Több ilyen kéne... nagyon várom a magyar szinkronos játékokat...egyelőre sajnos hiába... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák