Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genndy

    addikt

    válasz freelanced #10727 üzenetére

    Akkor játssz... :U Nem is értem miért akarod felhúzni az Alchemyt? Csak a szinted növekszik. Az Enchant meg a Smithing sokkal jobban használható mint a potionok, vagy akár a mérgek (mágus meg úgyse mérgez).

    Szerintem már meg is vannak neked, ha megvan a 100 Enchant. Lényeg, hogy olyan cuccot kell szerezned (lootolnod / venned), aminek a tulajdonsága ilyen: Fortify Destruction/Restoration/stb of ...%, és utána az asztalnál Disenchant. A % tökmindegy, a tulajdonság a lényeg, mert azt kapod meg Disenchanttal. Aztán fogsz mondjuk egy ruhát, ráteszed a Destet meg a Restot, és grand lélekkővel kapod a -25% manacsökkentést. Van olyan ruha is, ami olyat ad hogy Fortify xy AND Mana Restoration, de ez nem jó, mert csak alacsonyabb % tudsz kihozni belőle. Olyan cucc kell, amin CSAK EGY tulajdonság van, abból lehet csak meg a -25%.

    szerk: ja, és ha húzol valamit, akkor érdemes azt a standing stone-t választani, ami oda tartozik (Enchanthoz, Alchemyhez a Mage-t, Smithinghez a Warriort, stb. Ezek vannak ugye Riverwoodnál, a három Standing Stone. +20% fejlődést ad, szóval megéri.)

    [ Szerkesztve ]

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

  • kiskornel

    addikt

    válasz freelanced #10727 üzenetére

    Én potiztam, mert az elején nagyon kellett. Legegyszerűbb, ha a steam web böngészőjét használod, és abban nyitva van a (szándékosan nem link...)
    googleba "wiki skyrim ingredients"; és a "wiki skyrim potions".

    Itt a drága löttyöket keverd... és mindig több hatásút keverj, Nagyon sokba kerülnek a fortify magicka regen; invisibility; slow; paralysis (ez még hasznos is harc közben).
    Ezeket aztán kotyvasztani más tulajdonságuakkal, így akár 4-5hatása is lehet egy löttynek... és sokba kerül emiatt -> nagy a pontértéke.

    A fenti oldalak egyikén ott a legdrágább keverhető lötty receptje.

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák