Új hozzászólás Aktív témák

  • neko18

    senior tag

    válasz Varlaisaran #20701 üzenetére

    Egyébként tényleg végigtolható a játék simán. Persze akadnak bugok, de azért legtöbbször a játékos hibájából fordul elő. Persze nem azért mert ő is így akarná, csak pl kifoszt az ember egy olyan személyt akit nem kéne, legyepálsz valakit akit nem kéne (sztem nincs olyan ember aki 1-1x nem írtotta volna ki egy város össze lakóját :DDD )....Vagy csak simán rosszkor vagy rossz helyen és a játék fogaskerekei szimplán rossz irányba forognak és megakadnak. Annyi lehetőség van a játékban, hogy pont ebbe kavarodnak össze a dolgok. Egy ilyen játéknál elkerülhetetlen a töménytelen bugmennyiség...Gondoljunk csak a gothic-ra például...Vagy egy másik open world féleségre a GTA-ra...Ott is töménytelen bug van, ami kb javíthatatlan mert ha jívtják akkor előjön belőle újabb 3 bug amit még nem fedeztek fel. Egy ilyen játékot még tesztelni sem lehet normálisan, részletesen, mert tényleg annyi módja létezik a "végigtolásának", hogy azt ember nem lenne képes letesztelni. Meg azért még is csak határidőre dolgozunk....Ha egyetemen van az ember ezt megérti...Pl mikor jegyzőkönyvet kell leadni, de az utolsó pillanatban jut eszedbe hogy holnap kéne és csak hopp összedobod, hogy adjanak rá egy 2-est és kész, mert nincs időd rá (nem azért mert lusta vagy, hanem más dolgod is van).
    Nekem pl az unofficial patch több gondot hozott elő modokkal mint az alapjáték maga. Ráadásul akkor még a hardverkörülményekről nem is beszéltünk. Örülni kell ennek a játéknak, mert alapból is nagyon jó és modolva is. Azért azt meg szerintem senki ne állítsa, hogy rossz az alap grafikája, mert amikor kijött pár videó a megjelenés előtt csak tátottuk a szánkat sokan az oblivion után.....Meg azért csak egy 2011-es játék...Még így is sok játékgyártót megaláz az egyszerű modolatlan grafika is. (úgy értem, nincs pl túleffektelve, hogy elrejtse a grafikai hibákat, szimla és egyszerű és ez így van jól) Csak merem remélni, hogy nem itt hagyták abba a TES-t, mert az online-ban én csalódtam... :)

    kdxsv

Új hozzászólás Aktív témák