Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Mister_X #15496 üzenetére

    Hmm az a baja ennek az egésznek, hogy console-al csak úgy tudsz szintet lépni ha a perkeknek a pontjait növeled. A Perk Potion amit feljebb linkeltem erre nem jó.
    Szinteket sajna nem lehet lépkedni vagy ha lehet akkor meg nem növekedik vele a HP/Mana/Stamina szal nem tudsz hozzáadni 10-et mindig. (szal Level 100-on is 100 HP-d lenne)
    Csak úgy mint írtam, hogy a perkek 100%-át növeled. Tudod amikor megy felfelé a csík mondjuk zár feltörésnél.
    Próbáltam már én is, de ezt kimaxolni elég hosszú idő. Mindennek beírogatni egyesével az ID-jét fuh... sok meló és nem ér annyit az egész.

    Az a baj ezzel, a játékkal, hogy modolható. Értem itt azt, hogy a grafikán kívül sok mindent lehet bele rakni.
    Az ember meg óhatatlanul na még ezt na még azt rakjam bele és máris kapunk egy op Master Yi karaktert.

    Én kapásból egy Daedric szintű páncéllal/fegyverrel kezdtem már az első 20 percben. Miért? Mert jól néz ki az armor csak ezért. :)

    A Daedric az Heavy igen de Nexus-on van hozzá mod ami Light-ot csinál belőle. Mondjuk ez kb 5 kattintás a Creation Cit-be.

    De képet még mindig nem kaptunk egy karidról sem. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák