Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz wesker24 #13179 üzenetére

    Pont ma akadtam én is egy ilyen hülyébe, aki ilyen testmod, meg k*rvaruha, meg ilyen wow-szerü elmebeteg kosztüm (vagy mi a francnak nevezzem) meg efféle hulladékokat csinál Skyrimhez, na és nagylelkűen felajánlotta hogy álljak be hozzájuk modellezni, miután publikáltam az Imperial City-t. Pont elememben voltam és vagyok, az előbb hajtottam el, de durván.
    Én eleve azt nem vágom, miért pont a TES-t "boldogítják" ezek a debilek a stílustalan, közenincshozzá sz*r modjaikkal. Ott a csodakrájzisz, vagy bármelyik modernebb játék, ami messze többet tud, jobb az engine, sokkal "jobbat" tudna "alkotni" a majsztro, meg hát azokért eleve nem is kár...
    Eleve látja, hogy milyen játék, milyen környezet, stílus, hangulat... és energiát, időt fordít rá hogy egy teljesen oda nem illő valamit létrehozzon, persze az offos userke kajálja mert annak mindegy hogy krájzisz, gétéja, vagy szkájrim, csak csöcs meg fps legyen azt' csá... Dehát ez van, ilyen debil lett már minden ebben a világban.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák