Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz GypsFulvus2 #11164 üzenetére

    - A múltjuk. De hát előtte már rég voltak mer civilizációk, mielőtt az emberek megtelepedtek bárhol is, vagy nem jól tudom? Ergo egyik sem lehet a mernél régebbi.
    - A birodalom kultúrája. Attól függ hogy miben múlja felül, bár hogy őszinte legyek, én ezt akkor sem vallanám be ha így lenne. De inkább csak fekete-fehér kérdése ez.
    A többiről... Erőszakra, dominanciára szükség van. Az a kozmopolita demokratikus felfogás ami uralkodik a birodalomban, az életképtelen és nincs értelme, de más kérdés meddig szabad elmenni. Én mondtam neked hogy sajátos a felfogásom, és azt is hogy mennyire:)

    Nade hogy véleményt cseréltünk, a legfontosabb. Félreértettük egymást, nem modként akarom a történéseket rekonstruálni. Én ugy képzeltem, hogy amit ti összehoztok anyagot (amit említettetek korábban), abból készíteni in-game (szöveges vagy akár képes) könyveket. Olyasmi volt az elképzelésem (persze első nekifutásra csak) hogy lenne egy könyvtár, amiben a létező összes vanilla ingame könyv meglenne. Emellé külön a ti anyagotokből készült könyvek külön polcon. Ezt az anyagot akár több könyvre lehetne bontani, valamint sok helyen lennének referenciák, pl 1Exxx-ben ez és ez történt, lásd.: xxxxxx c. ingame könyvet, vagy könyveket. Igy ha unatkozik valaki, bejön, leül, elkezdi olvasni a könyvet, talál a ti könyvetekben egy részt ami érdekli, és szépen kikeresné a polcról az idevágó vanilla könyveket. Ez párórás meló technikai oldalról, esetleg pár napos ha igazán szép designt szánna az ember a helyszínnek. Konkrétan nincs semmivel sem több értelme mint "idekint" olvasni a CSK-t, csak egy érdekes ötletnek szántam.

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák