Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Elims #24841 üzenetére

    A Fox prayeren cseréld le a HS-t valami értelmesebbre, pl CHC vagy CHD, függően attól, hoyg mi hiányzik, ha meg van már a 60% CHC-hoz közeli CHC, akkor inkább CHD.
    A maszkon meg a Weapon Handlinget ugyancsak CHD vagy CHC.
    A Shield Splinterer helyett jobb lenne valami értelmesebb fegyver Strained tálenttel, persze függően attól, hogy mekkora az RPM-je, a Strained lassabb fegyvereken érvényesül igazán, nagyobb RPM esetén (800 vagy afelett sokal jobb az Optimist), vagy ha használsz támadó skill-t (pl drón), akkor az In Sync is jó.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • alibiman

    aktív tag

    válasz Elims #24841 üzenetére

    Nekem az egyik nego variánsom így néz ki:

    Láthatóan itt nincs foxprayer, viszont van egy Belstone Armoury, ami ad 1% armor regent. Szólóban soxor jól jöhet, hogy húz valami felfelé. Ezen BA-n viszont csak a páncél játszik, a másik két tulajdonság piros, CHC és CHD. Ez a kombó 59 / 148,7 % CHC / CHD-t ad.

    Azt azonban érdemes tudni, hogy - szerintem - ettől sokkal ütösebb sárga szettet lehet összehozni.

  • alibiman

    aktív tag

    válasz Elims #24841 üzenetére

    Ez az egyik sárga DPS kombóm:



    Kettő (három) érdekesség van benne.

    1. Yaahl Gera Holow Man, ami ad extra heal sebzést. Kutyák ellen nagyon jól jöhet.
    2. Memento, aminek több előnye is van, ugye.
    3. Itt sincs foxprayer, mert az AR-em 3. tulajdonsága 10% DMG to target out of cover. Míg a FP csak 8%-ot ad. Persze érdemes azon elmélkedni, hogy a DH helyett legyen a Cseszka, és a Cseszka helyén meg egy FP, mert így már 18% a fedezéken kívüliek sebzése, meg ha tudjuk, hogy kutya nem nagyon jön, akkor nem kell annyira rágyúrni a healt sebzésre, és akkor ez a lenti is egy elképzelhető DPS lehet:



    Én azért preferálom az előbbit, mert kicsit több páncélt is ad, + nagyon szeretek pisztollyal rohangálni. Nyilván, bármilyen kombó létezhet, full piros is, ahol kizárólag csak a sebzés fontos. Sőt, el lehet billenteni a páncél felé is:



    Bármi elképzelhető, meg annak az ellenkezője is. :)

  • Elims

    veterán

    válasz Elims #24841 üzenetére

    Meglett a hiányzó negotiator fegyvertok.
    Mellénynek beraktam egy unbreakable full-os mellényt,egyik fegyver mk16 (szintén full-os,teljesen és nem a replica) strained talent-tel,a másik fegyver a m1a.
    Kipróbáltam a grand Washington hotel küldetésben hard fokozaton.726e-s armor-ra nem akartam rögtön hősin indítani.
    Nagyon jól tettem...
    Mentem egy ideig ebben a nego szettben (egyszer a kék hive húzott fel),elég lassan ment a lövölde.Kb. a 3/4-énél átváltottam az Arnikusz szettre és..háát..hogyismondjam..megváltás volt.Az arnikusz szettben söprögettem,mintha ott sem lettek volna. :-) Tényleg.Hősin fedezékbe bújásokkal simán megcsináltam volna,nego szettben hard-on kicsit kihívás volt.

    Tudom,hogy nem kényszerített senki erre a szettre és a screenshot közel sem a szettről szólt,én szerettem volna kipróbálni.
    Megvan,össze van rakva,de nem hiszem,hogy a közeljövőben előveszem.
    De természetesen köszönöm a segítséget!! :-)
    :R

    Írjátok ezt a sok vmit a játékról.Én ebből szerencsére semmit nem veszek észre.
    Néha kiírja,hogy "poor connection....",de azon kivül semmi.

    Season 5 van,lenullázta a 100-as szintemet és beadott 5 rugót.Eddig is ezeket kellett megölni?Az első egy félig megégett arcú nő.

Új hozzászólás Aktív témák