Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    Offba rakom, akit érdekel elolvassa, akit nem az átlép rajta.
    Konzolon játszom, jó ideje lekötött már a játék, mással nem is játszottam már hetek óta. 2-3 hét alatt összetettem egy ütős PVE szettet, sárga moboknak esélye sem volt, nevesített fél tárból megvolt. Erre jött ez a varázslatos "patch", amivel olyan szépen sikerült szétszarni az egészet hogy arra nincsenek szavak. Az ütős PVE szettemből egy olyan szett lett, amivel open world nem állom meg a helyem, nem hogy challenge nehézségű küldiken. Heroic-ra rá sem merek gondolni. Jelenleg olyan harcértékem van mint a Debreceni Asszonykórusnak. Közel 3 heti folyamatos farmolás, kalibrálás, módosító kukázás, nyersanyag szerzés stb. ment a levesbe úgy ahogy van. Azért az számomra rohadt kiábrándító hogy ezt az egészet így elbaszták. Értem, módosították a szetteket, fegyvereket, mindent. De nem arról volt szó, hogy hé, hülyére nerfelünk mindent aztán főzzél belőle hülyegyerek'. Meg még adtak mellé egy pofont, aztán megfordítottak és még seggbe is rúgtak. A loot minősége a nehézségi szinttel együtt "javul", cukik, csak kérdezem én, hogy a f.szomba menjek végig egy challenge küldit a 10.0k sebzésű fegyveremmel (ami előtte 19k volt), 0% DTE nélkül (80-ról), ja meg úgy, hogy minden módosítómból lett HS damage, meg cserébe mindenen lett skill haste, meg shotgun damage, mert hát az ugye k.rva fontos. Mindenki puskával megy, és fejrelő.

    Hát bocsánat, de nekem nincs napi 8 órám megint konkrétan újra farmolni egy megint értelmes szettet, amibe, ne adj isten fél év múlva megint beleszarnak, mert jön a GS 985 meg a gear 5.1.

    Irány vissza a BF5 ahogy tettem ezt előtte is. Ez meg marad bohóckodni néhanapján ha elkap a "vágy".

Új hozzászólás Aktív témák