Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Lifer092 #16863 üzenetére

    Nezd, valahol benneteket is meg lehet erteni, nyilvan bosszanto es benne van az emberben a szar, hogy "ezert fizettem?".
    De egy "live service" jateknal ez egyszeruen benne van, barmikor. Ha holnap kitalaljak, hogy a pusztakez a meta, akkor az lesz, ez ilyen.

    Ilyenkor probald ugy felfogni, hogy hetekig remekul szorakoztal x ezer forintbol(nem tudom mennyiert vetted), ami meg mindig fenyevekkel olcsobb, mint egy mozi peldaul.

    De, ha mar valaki a beleolt idejerol beszel, akkor az nem jatek es kikapcsolodas, hanem "munka", marpedig azert jatszik az ember, hogy szorakozzon, kikapcsolodjon mondjuk pont munka utan.

    Akinek ez nem fer bele a felfogasaba, az egyszeruen ne kezdjen bele, mert utana csak az agyergorcs van. Ha szar, tovabb kell allni(akar BF5, mint irtad is) es ennyi.

    Mondom ezt ugy, hogy a kedvenc mufajom az mmo(rpg) es n+1 jatek elszarasat/bezarasat "megeltem" mar. A div 1 is tele van olyan dolgokkal, amiket utalok, pedig a jo eg tudja hany oram van benne, a diablo 3 is egy anyatlan gyerek a fejlesztok reszerol, stb. stb. Megsem ugy elem meg, hogy elbasztam az idomet, mert amig jo volt, addig nagyon jo volt.

    Egy folyamatosan frissulo jateknal ennek tudataban kell elkezdeni. Barmikor elkurhatjak a build-ed, kikerulhet a kedvenc modod, bejohet egy uj mechanika, ami igazi szar es igy tovabb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák