Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz sith7 #15915 üzenetére

    Ismerős helyzet.... :DDD :DDD

    Nekem sincs egy erőmű gépem, az újabb játékok már csak döcögve mennének rajta. R6 esetében hozza a 144Hz monitorhoz a teljesítményt, nekem ahhoz pont elég. Viszont most vettem 1 hónapja egy 4K HDR Tv-t a konzolhoz, hát, egy külön világ, meg külön élmény. A legtöbb játékban a 30 fps lock ide vagy oda, annyira belemerül az ember hogy egyáltalán nem észrevehető. Nem is egy olyan játék volt már ami annyira beszippantott hogy simán 60fps-nek látszott, csak utána döbbentem rá hogy ja, ez 30. :DDD Előtte egy HD tv-n játszottam, de kb minden játék újnak tűnt az új TV-vel. Kegyetlenül szép.

    Nyilván nincs egy komoly gamer PC teljesítménye, meg nyilván sok az okos grafikai megoldás hogy 4K-n 60fps-t ki tudjon magából tolni pl egy BF5 esetében, mert a One X-ben is 4-5 éves technika dolgozik. De amit Te is mondtál, hogy ha úgy vesszük egy One X 160 ezer (amikor én vettem), és tud 4K 60FPS-t, még ha alapjaiban véve butított grafika is, sokkal (fényévekkel) költséghatékonyabb mint egy ugyanilyen teljesítményű PC-t összetenni. Persze akinek hardcore gamer igényei vannak, meg nincs élet 4K 120FPS ultra alatt annak egy konzol számológép lesz. De nem is ilyen játékosoknak készülnek ezek a gépek. Persze akinek ilyen igényei vannak, azzal sincs semmi gond, csak felesleges összehasonlítani egy 170 ezres konzolt egy közel milliós gamer PC-vel, aminek csak a VGA árából kijönne 4 One X.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák