Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz Zaied #42 üzenetére

    Teny, hogy a 2000-es evek elejen bizonyos orosz quakerek nagyon lowbudget golyos egerekkel toltak, de akkoriban az optikai eger meg office-hoz is gyenge volt. De manapsag ez mar nagyon nem igy van.

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Zaied #42 üzenetére

    De ahogy te is írod, ki lehet ugyan azt hozni 10k-ból mint amit a másik árul 5X áron. 5x. Érted mi a gond? 5x ár. Ugyan azért. Senki nem azt mondja, hogy akkor ide nekem a vilag legjobbjat 2k-ért tecsósban mert mindenki ezt hangoztatja 5x ááár B+. Nagyon az látszódik, hogy egyik gyártó megcsinál valamit x összegért másik meg ugyan azt duplájáért. Mert csak. És amikor valaki azt mondja hogy háát ez biz túlárazott, akkor vissza flame, hogy jaj ócsójános, meg csak te keresel keveset meg stb stb. :W

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Zaied #42 üzenetére

    "de látni még nem láttam egyet se"

    Mert nincs is, legfeljebb aprón.

    "Ezt a legendát én is hallottam és el is tudom képzelni."

    Nem legenda, ZeRo4 pl. golyós Intellimouse-szal játszott egy Allsop Raindropon. Aztán jöttek az 1.1-ek, meg MX300-ak, és vége is lett ezeknek az időknek.

    ---------------------------------------------------------------------------

    (#45) Ribi: "De ahogy te is írod, ki lehet ugyan azt hozni 10k-ból mint amit a másik árul 5X áron. 5x. Érted mi a gond? 5x ár. Ugyan azért."

    Ez a gyakorlatban jellemzően nagyon nincs így, hasonló képességű egereknél maximum kétszeres ez a szorzó, és gyakran ott is lehet legitimizálni a különbséget. El kell fogadni, hogy manapság már nem annyiért veszel fullos cuccot, mint 10-15 évvel ezelőtt, de a kenyeret sem annyiért rakod a kosárba a boltban, mint anno.

    Átlagban ez így néz ki (újonnan):
    8-12 pénz: a legalja, amiért érdemes pénzt adni, kizárólag vezetékes, kb. egy kezemen megszámolható az életképes motyók száma.

    15 pénz: a legolcsóbb épkézláb wireless (Logi G305), de inkább 18-20-tól kezdődik ez a szegmens. Esetenként finomabb vezetékes dolgokat is ki lehet fogni ennyiért akciósan.

    18-25 pénz: jellemzően ebben az ársávban tömörülnek a korrekt vezetékes cuccok. Aprón ezeket fullosan kb. 10-12-ért meg lehet venni.

    26-csillagos ég: a prémium vezetékmentes modellek indulnak innen, de ha nem lenne a kifejezetten olcsó Pulsar Xlite V2 vagy a CM MM712, inkább 32-33 000-től kezdődne ez, a csúcs pickek javarészt 40-50 ezer közé beékelve (a Pulsaroktól eltekintve, azok dícséretesen próbálják mérsékelten tartani az árat).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák