Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Zaied #42 üzenetére

    "de látni még nem láttam egyet se"

    Mert nincs is, legfeljebb aprón.

    "Ezt a legendát én is hallottam és el is tudom képzelni."

    Nem legenda, ZeRo4 pl. golyós Intellimouse-szal játszott egy Allsop Raindropon. Aztán jöttek az 1.1-ek, meg MX300-ak, és vége is lett ezeknek az időknek.

    ---------------------------------------------------------------------------

    (#45) Ribi: "De ahogy te is írod, ki lehet ugyan azt hozni 10k-ból mint amit a másik árul 5X áron. 5x. Érted mi a gond? 5x ár. Ugyan azért."

    Ez a gyakorlatban jellemzően nagyon nincs így, hasonló képességű egereknél maximum kétszeres ez a szorzó, és gyakran ott is lehet legitimizálni a különbséget. El kell fogadni, hogy manapság már nem annyiért veszel fullos cuccot, mint 10-15 évvel ezelőtt, de a kenyeret sem annyiért rakod a kosárba a boltban, mint anno.

    Átlagban ez így néz ki (újonnan):
    8-12 pénz: a legalja, amiért érdemes pénzt adni, kizárólag vezetékes, kb. egy kezemen megszámolható az életképes motyók száma.

    15 pénz: a legolcsóbb épkézláb wireless (Logi G305), de inkább 18-20-tól kezdődik ez a szegmens. Esetenként finomabb vezetékes dolgokat is ki lehet fogni ennyiért akciósan.

    18-25 pénz: jellemzően ebben az ársávban tömörülnek a korrekt vezetékes cuccok. Aprón ezeket fullosan kb. 10-12-ért meg lehet venni.

    26-csillagos ég: a prémium vezetékmentes modellek indulnak innen, de ha nem lenne a kifejezetten olcsó Pulsar Xlite V2 vagy a CM MM712, inkább 32-33 000-től kezdődne ez, a csúcs pickek javarészt 40-50 ezer közé beékelve (a Pulsaroktól eltekintve, azok dícséretesen próbálják mérsékelten tartani az árat).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák