Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Ribi #45 üzenetére

    Másik probléma pl a magyar árakkal van. Ez az egér elvileg 100 dodo és így 45-50k, a Logitech G Pro X Superlight 120-150 dodo és általában 42-45k.
    És ha már ezen 2 egeret említem, bármi indok Glorious mellett és a gpro ellen?

    [ Szerkesztve ]

  • Zaied

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Ribi #45 üzenetére

    Van mikor indokolt az 5x ár, de még itt is van különbség amiért többet lehet kérni. Bemegyek a boltba és mondjuk polcról össze akarom vásárolni az egeret, akkor már a szenzorral kimaxolom a 10ezres keretet. Persze nagyobb tételbe nyilván olcsóbb, csak a miheztartás végett írtam. Vezetéknélküli normális egér 18ezertől indul és akkor még nem flancoltál…
    Félreértettük egymást, én arra írtam, hogy van olyan egér ami megéri a pénzét még akkor is ha 50ezer.
    Én a GPXS-t se venném meg most már, de magától a glorioustól meg kifejezetten óckodok…
    Az importköltséget, áfát meg nem lehet befolyásolni, max választáskor :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Ribi #45 üzenetére

    Alapvetően az a probléma, hogy nem jó alapokból indulsz ki. 2 különböző gyártó nem tudja ugyanazt a terméket legyártani. Eltérés mindig lesz. Vagy anyag, vagy mikrokapcsoló, vagy szenzor, vagy - wireless egerek esetén - a wireless technológia használatban. Végül pedig a titkos ár módosító faktor is ott van "grátiszba", a brand felár.

    "És amikor valaki azt mondja hogy háát ez biz túlárazott, akkor vissza flame, hogy jaj ócsójános, meg csak te keresel keveset meg stb stb. :W"

    Emiatt nyugodtan "verheted a fejedet a falba", de ez így van, ha tetszik, ha nem. Az elmúlt időszakban egyre több alkalommal előfordultak ezek a megnyilvánulások, és hogy őszinte legyek rohadt unalmasak/szánalmasak már. Én se megyek oda hőbörögni egy Koenigsegg-ekkel foglalkozó fórumba, hogy "jajj de rohadt drága ez az új Jesko Absolut, amikor a Suzuki SX4 Cross 100-ad annyi pénzért is ugyanúgy elvisz A-ból B-be".

    Senkit nem érdekel.

    Akinek van rá pénze ás igénye az úgyis megveszi komment nélkül, aki tudatos vásárló az érdemi tényekkel megpróbálja alátámasztani, hogy SZERINTE miért nem ér annyit amennyit, aztán vannak akiknek nem telik rá, na nekik marad a " jajj mi kerül ezen ennyibe, a TESCO-s 1500Ft-os egér ugyanezt tudja" féle vergődés. Ez utóbbira nem igazán kíváncsi senki egy SZAKMAI fórumon.

Új hozzászólás Aktív témák