Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #6392 üzenetére

    Vágás szempontjából az előző rész sokkal kegyetlenebb volt. TDU2 túl elnéző
    Erről van nagyba' szó, az előző HSZ-emben leírtam, hogy én miért nem fogok vágni, illetve, ha visszaemlékszünk a "szépemlékű" (valódi cheater!) nicevolley-ra, aki a fák között abszolválta a kanyarokat, csak előtte eliminálta (ez volt a cheat) a driving gauge-ot, akkor azt hiszem érthető, hogy nem szeretnék olyan versenyeket, ahol ezzel kell (de legalábbis ezzel lehet) hazardírozni.:R

    Az OFFROAD verseny más tészta.:DD (Az említett másik játék is az volt - DiRT2 -, ezért nem éreztem akkora bűnnek, hogy - direkt - kisodródtam az egyik kanyarban a poros útról a fák közé, mert ott nagyobb maradhatott a lendület + egy esetben lecsaptam az ívet egy kis fa mögött tizedmásodpercekért kockáztatva, más meg ezért keresztre akart feszíteni... De megtanultam a "leckét".:U) Szóval OFFROAD majd meglátjuk, hogyan érdemes tépni, gyaníthatóan sokat lesz érdemes kilinccsel előre, azt meg amúgy szeretem (csak nem az Enzoval).:DDD

    Kíváncsian várom, mit alkottok!:R tomsolo munkájára is kíváncsi vagyok (még ha nem is tervezem rajta az indulást), csak a személyeskedő HSZ-it kellene hanyagolnia.:U Nem tudom, hogy a másik fórumon mennyire tolerálják az ilyet, de itt soha nem volt szokás a bazmegolás, és társai, remélem eztán sem lesz az...:)

    #6394: erre hadd ne reagáljak, jó?:R Szerk: a szerkre azért válaszolok: honnan veszed, hogy én pályát akarok csinálni neked?:F Nem akarok. Pont.:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák