Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz ®abstract® #13160 üzenetére

    Régi poszt, de na. :DDD

    Szerintem nem akartak kockáztatni, a költségeket is biztos nyomná, szerintem a geo-adatok nincsenek ingyen, a nyilatkozatok alapján pedig ragaszkodnak a TDU azon jellegzetességéhez, hogy valós térképészeti adatok alapján alkotják meg a virtuális teret.

    Piac-pozícionálás szempontjából szvsz HongKong is rizikó, ugye ex angol gyarmatként ott is az út rossz oldalán vezetnek.

    Nem tudom. Nem mondom, hogy ha lesz cmi normális CE, akkor nem fogom előrendelni, mert de, viszont én azokat mindig a + cuccokért veszem, a játék másodlagos. EldenRing is itt van meg az Ace Combat 7, aztán előbbi még telepítve se volt, utóbbiba talán 2x jutottam a feléig se, viszont simán a játékot digitálba nem fogom előrendelni, az tuti. Szerettem a TDU-t, mi több, imádtam, azóta se volt olyan játék, ami akárcsak megközelíthette volna az élményt (FH4&5 beleértve), az pedig esélytelen, hogy egy "vadidegen" motorral eltalálják ugyanazt az irányítást.

    Meglátjuk. Csak lennénk már ott.

    Viszont ha idén E3-on nem villantanak valamit, akkor ez hivatalosan is kuka. Ha beismerik, ha nem...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák