Keresés

Aktív témák

  • slug

    senior tag

    Lenyeg:

    1, Nem azert nyitottam hogy FLAME legyen belole, hanem azert hogy elmondjam mi a helyzet
    2, Megismerjetek forumozo tarsatokat dzsoni-t, ne uzleteljetek vele, mert nem megbizhato (ez a maganvelemenyem es rajtam kivul meg ket szemelye)

    Akkor elolrol:

    1.

    A tavalyi evben dzsonival megbeszeltem elo szoban egy uzletet, hogy megcsinalok neki egy weblapot (ez most mellekes hogy milyet), az araban is megegyeztunk, 25 000, - azaz huszonotezer forint, mindketten belementunk az uzletbe, mivel mar regota ismerem (es ezuton kozlom nagyot csalodtam benne) nem irtunk semmilyen papirt errol. Egy honap mulva kozosen dzsonival elkeszitettuk a weblapot, mondta hogy elutalja a penzt a szamlamra, meg is adtam neki a szamlaszamomat. Ez igy szep tortenetnek hangzik, de a penz a mai napig (kozel fel eve) nem erkezett meg.

    2.

    Masik forumozo tarsunk, phantom vakon megbizott benne, mert hogy o is ismeri regebbrol, es masoktol is csak jot hallott dzsonirol. Magyarorszagon nem kaphato, RAID kartya megvetelevel bizta meg dzsonit (dzsoni kozel lakik ausztriahoz), mert o gyakran jar ki Becsbe, es elkuldott neki 100 000, - azaz szazezer forintot a RAID kartya megvetelere.
    Ez is szep tortenetnek indul, de el kell hogy keseritsem az olvasokat phantom a mai napig NEM kapta vissza se a penzt se a RAID kartyat. (november ota)

    3.

    Harmadik tagtarsunk nolf (szinten ismeri dzsonit regebbrol es megbizott benne) uzletelt dzsonival, eladott neki egy alaplapot es egy procit, o sem latta viszont a penzet 25 000, - (szeptember ota)

    Osszegzes:

    Folyton hivjuk dzsoni -t telefonon, hogy mi a helyzet a penzzel, mindig hiteget, hogy igy meg ugy, most ez van, most az van. Millioszor megigerte mar hogy biztos ottlesz akkor es akkor, de megsem erkezett meg a penzunk. Nalam most telt be a pohar, es leirtam ide a dolgokat.

    udv: slug

    moderatornak: esetlegesen csak a flame megjegyzeseket torold legyszives

    [Szerkesztve]

  • slug

    senior tag

    válasz lesaux #16 üzenetére

    Ugyanugy, hitegetes, hamukazas, stb.

Aktív témák