Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    Munkahelyi gépemmel az a problémám, hogy nem kapcsol be. Kisütöm a tápot és utána bekapcsol. Kipróbáltam másik táppal és azzal is csinálja, szóval nem tápegységen belül, de valami tápos téma. Az alaplapon ki tudom fúrni mi lehet a ludas, van erre valami „paraszt” módszer? Egy régi 775-ös Giga lap.

    (#11012) envagyok és (#11014) proci0

    Szerintem a két táp nem azonos földpotenciálja miatti kóboráramok körül íródott gondolatok által vezérelve inkább beszéld le az ennyire tapasztalatlan embereket erről a megoldásról. 3db nagy fogyasztású VGA eleve olyan hőmennyiséget ad le, hogy még pontos táp mellett is akkorát droppol egy tizenéves alaplap, hogy már fagyhat is a cpu, aminek a hőmérséklete is határon lesz, főleg ha még emeli is a magfeszültséget és hát első dolga lesz, jön a thermal throttling, akadozás, fagyogatás és mindezek mellett szúrja ki, ha bármi gond van a táppal. Ráadásul mindhárom VGA öreg, ha apróból vadászott akkor már javított is… a halálba szívatja magát a srác az egész konfiggal csak és semmi öröme nem lesz benne. 10 percet megy két órát szereli. :) Persze lényegében nem szereli, csak keresi most éppen miért fagyott ki és indult újra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák