Új hozzászólás Aktív témák

  • drur420

    tag

    válasz adalbert1 #346 üzenetére

    Igen az a 2 pont jogos... :R De ha megnézzük az érem másik oldalát is ( Nem fényesíteni akarom a bohócod de te értelmesnek tűnsz a hsz-eid alapján :R ) a kiskereskedőnek ebben a szemét rohadt vad kapitalista világban versenyképesnek KELL maradnia különben eltűnik a semmiben... Lássuk hol is lehet faragni a kölségeből :F :F :F

    Számlát kell adni mindenkinek mivel rettentő nagy a forgalma a cégnek....
    "Okoskodni" szintén nem éri meg abból is csak elégedetlenség lenne....
    Saját bőrömön is érzem amikor az alkalmazottakon spórólnak Pl az én cégemnek kifizetnek úgy 1500 Ft./ó+áfa a melóm után amiból persze és is adózom de azzal a külömbséggel hogy ide hozzám már "csak" 500 jut el :D Asszem nem egyedi a sztorim :O

    Mindazon által szerintem jó üzlet politika ( Figyelembe véve a körülményeket ) hogy
    nem tartok annyi alkalmazottat de őket "Jól" megfizetem igy nem lessz demoralizált az
    ember aki a cégnek dolgozik. A produktív céghű alkalmazott ritka és értékes dolog amit szerintem MEG KELL becsülni. Ezt ott kezdődik hogy normálisan megfizetik.

    Nos ha nem nagy az árrés amivel dolgoznak csak ez marad.. Szerintem ehez hasonlóan gondolkoznak ott... Bár láttam már érdekességeket mindenhol :) Lehet minden logikát mellőzve csak szalad/döcög a szekér és megpróbálják úton tartani :D

    Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

Új hozzászólás Aktív témák