Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz GariGuru #167 üzenetére

    Ha a kisker>nagyker időtartamok így vannak szabályozva, akkor azon fentről kellene változtatni, így elég irreális. :Y

    Nem is várom el, hogy több milliós árúkészletet tartsanak, csak akkor legalább lenne egy normális webes felületük, ahol ki van írva, hogy raktáron x darab, vagy hogy rendelésre x időn belül. Ehelyett meg pl. az aliennél vagy van valami vagy nincs, de az szerintem rohadt gáz, hogy a honlapjukról nézve 4 féle hdd-ből egy se volt raktáron. Az aqua jobb egy fokkal, de ott meg beszoptam, hogy nem telefonáltam rájuk, hát csak 1 db volt az eladó srác elmondása szerint. És mivel nekik azért igencsak több millió a raktárkészletük, így azért elvárható lenne, hogy ne csak 1 db legyen egy 25k-s termékből.
    A minimálbéres alkalmazásról meg annyit, hogy mivel jelenleg szerintem túlkínálat van és túl sok szereplős a hazai számtech piac így velejárója hogy árverseny alakul ki a cégek között, egyre kisebb haszon, ez meg egy egyszerű költségcsökkentő tényező.
    Lehet azt mondani, hogy ez a fogyasztók hibája is, de mikor egy erősen túlárazott kiskerben is esetleg valami bunkó alpári alak szolgál ki, akinek a hozzáértése nulla, akkor miért fizessek ugyanazért a termékért 10%-al többet? Max. a garancia miatt, de ha ahoz is úgy áll a vezetés, mint a munkaerő alkalmazásához, akkor lehet hogy bukó az egész.

Új hozzászólás Aktív témák