Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Tacsi18 #21159 üzenetére

    Én annyit tudok ehhez segítségként írni, hogy 2pc-m monitorokkal játékokkal terhelve + tcom modemrouter = 600W ot ír a konnektorba dugott fogyasztásmérő. Ezt egy 2000VA szünetmentes most meg tudja tartani, ha kihúzom a konnektorból (még nem próbáltam meddig, 1 percig már ment)

    Előtte egy 800VA szünetmentesem volt, elviekben az 480 Wattig jó. 1pc + monitor + tcom modem 325Wattot írt játék közben a fogymérő, ha kihúztam a konnektorból játék közben akkor elszállt a gép. Ha játék indítása előtt kihúztam, mikor 130Wattot írt a fogyimérő akkor csipogó UPS-el el tudtam indítani a játékot és tudtam is vele játszani egy kicsit. Tehát átkapcsoláskor volt neki sok.

    A pc tápok nem mindegyike tudja elviselni a kváziszinuszos jelet, ezért neten rendelj egyet, és ki kell próbálni, miután 2 napot töltődtek az akksik otthon bedugva. 2000 VA szerintem megpróbálgatsz, alá ne add, azokban már majdcsak 2db akksi van. Hogy kell-e neked usb csatlakozás majd eldöntöd, 50 ezertől indul a csillagos égig.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák