Új hozzászólás Aktív témák

  • liptak.t

    tag

    Sziasztok!

    Múltbéli áramkimaradások okozta meghibásodások miatt, szinte minden otthoni eszközömet szünetmentes mögé raktam. Elsősorban az áramingadozásokat, 5-10 perces kimaradásokat szeretném áthidalni. Viszont most kezdtem el olvasni olyanokról, hogy "szinuszos", "szimulált szinuszos", "lépcsős szinuszos", stb.....
    Abban kérném a segítséget, hogy az alábbi tápok és a rájuk dugott eszközök esetében lehet-e esetleg valami galiba:

    1, FSP Nano 800 800VA / 480W - Egy LG OLED 55B7V tv és egy TP-link Archer C7 router
    2, FSP Nano 800 800VA / 480W - UPC modem, TP-Link Archer C3150, Synology DS220+ NAS
    3, EATON 5E850iUSBDIN - (itt szerintem semmi nem lehet, PC és monitor megy róla)
    4, EATON 5E850iUSBDIN - Egy LG TV (nem jut eszembe a típusa), TP-Link Archer C7
    5, APC BK500ei - 2 db Grundfos Alpha 1L 25-60 keringető szivattyú

    Egyelőre úgy még nem volt áramkimaradás, hogy a szivattyúk és a TV-k is működtek volna, így ezekről nem tudok, a többi eszköz viszont vígan üzemelt áramkimaradás esetén is.

    Kérdésem az, hogy érdemes lenne-e valamit cserélnem, mondjuk a hullámforma miatt (olvastam valahol, hogy szivattyúknak szinuszos hullám kell), illetve, hogy milyen jellegű probléma lehet, ha így üzemelnek.

    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák