Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz DarkChild #15653 üzenetére

    Szia, "opcionális"-nak írják, lehet kell az a bővítőkártya, próbáld ki. Ehhez ahogy olvasom PowerChute Business Edition v9.5 jár.

    Hálózaton menedzselhető soros- vagy USB-porton, illetve opcionálisan Ethernet-kapcsolaton keresztül. Része a Powerchute® Network Shutdown szoftver, mely kényelmes felügyeletet és ellenőrzést, innovatív energiamenedzsment lehetőségeket, valamint az operációs rendszernél kényelmes leállítást biztosít.

    Nortonor

    2 monitor is lenne? Lehet érdemes lenne egy nagyobb UPS - biztos ami biztos alapon - egy 1200-1500VA közötti: [link] [link]
    Simán lehet 500W körüli fogyasztás, egy 600W tartásra képes nem sokáig tudná tartani ha épp izzasztod a vasat.

    GEPESZ66

    Normál használat mellett bírni fogja, de komolyabb terhelés pl. gépigényes játék vagy munka mellett már nagyon lerövidülhet a tartási idő. Szerintem komolyabb terhelés alatt csinálj tesztet mert ha így bírja 3-5 percig akkor normál használat mellett sem lenne gond.

    LógaGéza

    A hivatalos oldalon Ethernet portot írnak. (fentebb linkeltem a szöveget)

    TeeJay

    +1 előszőr 1 monitorral számoltam, de visszaolvasva úgy írta : Az UPS-re rádugnék még egy 37 wattos monitort
    Tehát így jön a ki a két monitor.

Új hozzászólás Aktív témák