Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz forras2 #29041 üzenetére

    Meg a nagy büdös lóf.szt! De ugye aki nem megy ki az nem látja és azt kamuzik bele amit akar. Biztos azért mentem én is ki, mert otthon lusta voltam dolgozni, aha. :W
    Annyira imádom, hogy olyan okoskodik róla aki a közelében se járt hasonlónak.

    Persze igényfüggő, nyilván luxus igényeim vannak, hogy étel meg ilyenek, plusz mellé tudjak azért ruházkodni is és ne hónapról-hónapra éljek. :U

    Ha meg tényleg tudni akarod és nem csak az orrodig látsz. 3 ember munkáját végeztem otthon 120 ezerért havonta, szerinted? És mind a 3 szakértelmet igénylő munka volt, nem csak szarlapátolás! Ebből lett elegem, meg az otthoni mentalitásból, mint amit te is prezentáltál most. Itt kint nem nézik le a másikat, nem baszogatják, hanem hagyják élni és boldogulni az embert a saját módján!

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • juliabrilke

    addikt

    válasz forras2 #29041 üzenetére

    Rengetegen mennek ki, de főleg olyanok, akik itthon nem találtak munkát megfelelő képzettség hiányában vagy túl keveset kerestek. De az is meredek, hogy kimenni és várni, hogy majd lesz valami, főleg végzettség és/vagy nyelvismeret nélkül.

    @Varoz: ilyenbe mindenki belefutott már, hülye főnök/vállalkozó. Akkor kell olyan munkát keresni ami a végzettségednek és képességeidnek megfelelő és persze több fizetést is adnak és nem egy kisebb város munkáját végzed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák