Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz forras2 #29041 üzenetére

    Meg a nagy büdös lóf.szt! De ugye aki nem megy ki az nem látja és azt kamuzik bele amit akar. Biztos azért mentem én is ki, mert otthon lusta voltam dolgozni, aha. :W
    Annyira imádom, hogy olyan okoskodik róla aki a közelében se járt hasonlónak.

    Persze igényfüggő, nyilván luxus igényeim vannak, hogy étel meg ilyenek, plusz mellé tudjak azért ruházkodni is és ne hónapról-hónapra éljek. :U

    Ha meg tényleg tudni akarod és nem csak az orrodig látsz. 3 ember munkáját végeztem otthon 120 ezerért havonta, szerinted? És mind a 3 szakértelmet igénylő munka volt, nem csak szarlapátolás! Ebből lett elegem, meg az otthoni mentalitásból, mint amit te is prezentáltál most. Itt kint nem nézik le a másikat, nem baszogatják, hanem hagyják élni és boldogulni az embert a saját módján!

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Új hozzászólás Aktív témák