Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz tisn #92557 üzenetére

    Én Pesten újítottam fel idén... A Praktiker közös pont, ezért neveztem meg azt.
    Emlékeim szerint 7-8 egyéb üzletet is megnéztünk, plusz még OBI, Bauhaus is. Az egyikben dolgozik a már említett ismerős, a szanitereket, csapokat tőle vettük.

    A többi üzletben különféle olasz, spanyol, lengyel lapok voltak. Volt elképzelésünk (inkább az asszonynak), hogy milyet szeretnénk méretben, színben, mintában. Pusztán érdeklődésképp a 25k-s ársávot is megnéztük, de ami leginkább tetszett, az 9-12k volt (sima és domború mintás), utána a Praktikeres falicsempe volt a tetszési sorban a következő.

    Itt 8,3 k/m2-ért találtam mestert nagy kínomban, mert az eredetileg megalkudott szaki a tervezett kezdést követő napon sms-ben szakított velem. :( Ja, az ár nettó, csak munkadíj, a már ellőkészített felületre történő burkolást és fugázást jelenti. Nincs benne sem a ragasztó, sem a vakolás, se az aljzatkiegyenlítő, se a folyékony fólia, se az élvédő...
    33 m2 padló, 48 m2 fal burkolása volt a feladat.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák