Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz kovaccss #71687 üzenetére

    Ez nem csak nálad probléma. Többek között nekem is nagy gondot szokott okozni az öltözködés, pedig én 183 cm vagyok 83-85 kg súllyal. A méretem általában pont az L és XL között van. Az L-es általában kicsi valamelyik résznél, az XL meg már mondjuk nagy. A legtöbb probléma a farmerokkal adódik, mert ott meg 33/34-es kellene. Ezekből rendszerint vagy nincs vagy csak 1-2 db. Azonkívül nem szeretem követni a seprűfejű girhes tinik életvitelét, így nem akarok olyan nadrágot venni, ami kiszorítja a heréimből a maradék életet is. :) És a rózsaszín, lila árnyalat sem éppen a kedvencem, ha felsőkről vagy pólókról, ingekről van szó.

    Nálam sajnos turkáló kizárva, mert egyszerűen nem tudom rávenni magam. Az ilyen hangzatos nevek, mint a Zara és New Yorker, stb. a fenti okok miatt kizárva.

    Szóval kisebb adottságúaknak is problémás a vásárlás...

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz kovaccss #71687 üzenetére

    Még egy dolgon tudsz változtatni, az pedig a testsúlyod. 196 cm, 150 kg vagyok és derékban vállas, szóval nem fogpiszkáló M-es gyerekként papolok.
    Ne aggódj, itt is bemegyek egy akármilyen ruhaboltba, és rendszerint rövidre zárom a kérdést annyival, hogy magamra keresek nadrágot. Az outletet így 2 óra alatt letudom minden egyes férfi ruhaüzletet végig járva.

    Military shopban nézz szét, a Kálvária sgt-nagy krt sarkánál lévőben főleg új áruk vannak, de a Kisteleki Ede utca-Rókusi krt sarkánál lévőben használt is van. Lehet akár zöld, esetleg mintás is, egy adag fekete ruhafesték 200-500 Ft, szépen befogja. Nadrágszíj?

    Kevesebb kilóval a ruha is tovább bírja, nálam pl belső combnál kopik ki először. Ingből "comfort fit" szabást keress, C&A-ban vannak 20% kuponos akciók, néha még XXXL-es méret is van, nem csak XXL-es. 100% pamut.

    colomb2: hozzám. :D Napi ötszöri étkezés, alkalmanként egy tányér pacalnak megfelelő kalória és azt követően 1 óra alvás. :D

    pilóta: vedd úgy, hogy írtam privit! :K

    ebegab92: lementem vagy 8-10 hónap alatt 130 kilóra pár éve pusztán azzal, hogy 18 óra után nem ettem. Ehhez persze az kellett, hogy reggeli, ebéd is volt, meg vacsora, ha befért 6 előtt. Volt rendes főtt kaja és pizza, hambi is, na meg palacsinta, akármi. Most nehezebb, egyrészt más a munka és a napirend, másrészt szar bevallani, de nehéz megállni, amikor este 9-kor, vagy később Párom benyögi, hogy eszik valamit és kérek-e... :B

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák